Pracovník zákaznického servisu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Vaší silnou stránkou plánování a komunikace se zákazníky? Chcete pracovat na jednu směnu a využívat anglický jazyk?

Dejte nám o sobě vědět zasláním vašeho životopisu!

Obsazujeme pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU.

Náplň práce

  • Kontrola, potvrzování termínu a cen dodávaných komponentů
  • Kontrola a zajištění skladových zásob
  • Zpracování dat v interním systému
  • Příprava zakázek a podkladů pro expedici
  • Zprostředkování dodání potřebných dílu k výrobě produktů
  • Zpracování odvolávek zákazníků

Požadujeme

Požadujeme
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na minimálně mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti jako Disponent nebo Plánovač výroby
  • Schopnost komunikovat se zákazníky
  • Pečlivost, samostatnost
  • MS Office – Excel

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Bonus za produktivu a kvalitu
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Kafeterii

  • Místo pracoviště - Tachov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3800066   Datum zveřejnění: 31.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----