Technik strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste technické vzdělání? Komunikace v angličtině vám nedělá problém a lákalo by vás zlepšování výrobních procesů a vedení projektů?

Tak hledáme právě vás! Reagujete zasláním vašeho životopisu!

Rádi mezi nás přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici TECHNIK STROJŮ.

Náplň práce

  • péče o stroje a návrhy jejich úprav
  • spolupráce s týmem engineeringu a výrobou
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce na zavádění nových projektů
  • komunikace v angličtině s kolegy v zahraničí

Požadujeme

  • vzdělání technického zaměření
  • mírně pokročilou znalost angličtiny
  • zkušenosti s opravou strojů
  • CAD/SolidWorks výhodou
  • uvítáme vyhlášku č. 50
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Cafeterii
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění, stravování

  • místo pracoviště – 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3800698   Datum zveřejnění: 1.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----