40 000 - 50 000 CZK

Referent správy majetku (Od 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 50000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste studiem a během svého profesního působení znalosti platné legislativy v oboru stavebnictví a máte za sebou pracovní zkušenosti, kde jste tyto znalosti zúročoval/a? Chcete získat perspektivní místo v silné výrobní společnosti a s tím kromě zajímavého finančního ohodnocení, také řadu výhod? Nebojíte se práce a umíte pracovat v týmu? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis.

REFERENT SPRÁVY MAJETKU (Od 40 000 Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování technických, geodetických a geologických zákonných informací
  • Evidování nemovitého majetku a vypracovávání nájemních smluv
  • Zpracovávání územní studie generelu rozvoje společnosti
  • Koordinace práce s podřízenými v souladu s platným legislativním podnikovým systémem
  • Při jednání s DOSS – zastupování společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor – stavební
  • Praktické zkušenosti z obdobné pozice – ideálně 5 let
  • Znalost zákonů - č. 183/2006, č. 256/2013, č. 89/2012, č. 409/2004
  • Vědomosti v oblasti bezpečnosti práce, zákoníku práce a požární ochrany
  • Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office

Nabízíme

  • Perspektivnost v české výrobní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné stravování

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Ústí nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce REFERENT SPRÁVY MAJETKU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3800809   Datum zveřejnění: 1.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000