Vedoucí týmu seřizovačů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti automotive a dokáže vést tým pracovníků? Máte středoškolské vzdělání, jste technický typ a hledáte novou pracovní výzvu? Pak je zde příležitost právě pro vás! Výrobní společnost působící na Žatecku hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ TÝMU SEŘIZOVAČŮ.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený výrobní úsek
  • Organizování a vedení pracovního týmu operátorů a seřizovačů
  • Kooperace s dalšími odděleními firmy
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • Praxi se seřizováním
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • 13 plat
  • Flexi pass
  • Dotované stravování

  • Lokalita: Žatec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3802222   Datum zveřejnění: 4.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----