IT Team lead

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 - 75 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti vedení? Tým pěti zkušených pracovníků Vás neděsí, ale naopak vyhledáváte práci s lidmi? Technické pojmy jako Linux či databáze máte pod kůží?

Pak hledám právě Vás!

IT Team Lead

Náplň práce

  • Vedení týmu pěti zkušených systémových inženýrů a spolupráce s dalšími mezinárodními týmy (USA, Brazílie)
  • Podílení se na rozvoji celého týmu i jeho jednotlivých členů (technický i osobnostní rozvoj)
  • Spolupráce s dalšími složkami vývojového týmu a QA
  • Spolupodílení se na "Defect" managementu spolu s QA oddělením

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Silné organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost OS Linux, základy databází (SQL)
  • Pokročilou znalost AJ

  • Pokud ovládáte některou z těchto dalších technologií , bude to jen plus: Atlassian tools (JIRA, confluence...), Kubernetes nebo Docker, zkušenosti s psaním či technické dokumentace

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí nedaleko centra Brna
  • V IT oblasti konkurenceschopný mix benefitů
  • Možnosti osobního rozvoje (školení, konference, jazykové kurzy)
  • Možnost být součástí týmu tvořícího jedinečný produkt a projekt

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis