50 000 - 70 000 CZK

Obchodník v Pardubickém kraji (Od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha? Vyznáte se v elektru? Chcete pracovat pro mezinárodní výrobní společnost? Komunikace v německém jazyce je Váš denní chléb?
Zašlete nám Váš životopis!
Společnost v Pardubickém kraji hledá kandidáta na pozici OBCHODNÍK V PARDUBICKÉM KRAJI.

Náplň práce

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Prohlubování stávajících vztahů se zákazníky
  • Služební cesty po České republice i zahraničí
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Příjem a následné předání poptávky
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření (elektro - výhodou)
  • Znalost německého jazyka, anglický jazyk - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Žaneta Tuzarová
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3803757   Datum zveřejnění: 6.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.