40 000 - 60 000 CZK

Technicko obchodní manažer (40-60.000 Kč)

  • Místo práce: Česká republika, Zahraničí - ostatní (Práce vyžaduje cestování)
  • Informace o mzdě: 40000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z obchodního oddělení ze strojírenských společností? Disponujete technickými znalostmi a umíte vytvářet prosperující vztahy se zákazníky? Hovoříte dobře anglickým jazykem? Pak nám pošlete svůj životopis ještě dnes!

Zavedená strojírenská výrobní společnost obsazuje pozici:

TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Účast na obchodních schůzkách a služebních cestách (v ČR i v zahraničí)
  • Aktivní akvizování a vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • Následná péče o klienty a udržování dobrých vztahů
  • Kooperace a spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojírenského zaměření
  • Technické znalosti a orientaci ve strojírenství
  • Zkušenosti z obdobné obchodní pozice ve strojírenské společnosti
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Výborné komunikační dovednosti, tah na branku

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil, notebook a mobil
  • Home office, 25 dní dovolené
  • Příspěvěk na stravování

  • Místo výkonu práce: u Kroměříže

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3804328   Datum zveřejnění: 6.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 60000