Technicko-obchodní šiřitel 5G sítí.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro společnost vyvíjející produkty pro mobilní messaging hledáme technika, který má nadšení do obchodu. Díky tvým znalostem vytvoříš pevný technický pilíř pro obchodní týmy. Pomoz tak rozšiřovat 5G sítě po celé republice.

Náplň práce

Jak své znalosti využiješ:

Přispěješ k rozvoji a zdokonalení firemních nabídek a pomůžeš prodejnímu týmu ve všech fázích prodejního procesu. Připravíš technické prodejní materiály včetně záruky, ceny, časové osy, projektového plánu a návrhů řešení.

Při komunikaci s interními a externími zákazníky pro asistenci k jejich budoucím potřebám. Také u spolupráce s produktovým managementem na identifikaci / kvalifikaci zákaznických požadavků, určení jejich podmínek a zobrazení těchto požadavků v sadě funkcí a road mapě.

U vedení, správy a poskytování přímých technických vstupů do zákaznických RFX.
Na porozumění cenovým mechanismům a k podpoře prodejního týmu při vytváření komerčních návrhů.

Čeká tě i cestování po Evropě, případně komunikace přes Skype.

Požadujeme

Jakými znalostmi disponuješ:

Rozumíš LTE / 5G virtualizovanému EPC a 5G jádru včetně atributů dodavatelů / produktů / klíčů a znáš vývoj RAN (2/3/4 / 5G) a jeho dopad na budoucí návrhy hlavních sítí.

Znáš NFVi v prostředích s nosnou úrovní (na bázi VM nebo Container), Mobile Edge Compute a způsob jejich vývoje a poskytování.

Chápeš přechod k virtualizaci elemetů základní sítě a jak to ovlivňuje výkon a náklady.

Rozumíš orgánům standardů 3GPP a xRAN / oRAN a také jádru operátora a IT sítí včetně požadavků na integraci IT / OSS pro komerční zavádění malobuněčných služeb.

Jsi dobrý posluchač a rádce, který umí utvářet myšlení zákazníka. S tím se pojí výborné komunikační dovednosti v ústní, písemné a prezentační formě.

Věnuješ pozornost detailům a organizaci, jsi energický, kreativní a máš pozitivní a podnikatelský přístup. Jsi také týmový hráč, který dobře pracuje s ostatními.

Máš významné a prokazatelné zkušenosti s mobilním bezdrátovým průmyslem.

Nabízíme

Jaké bonusy ti můžeme nabídnou:

Budeš součástí hlavního vývojového a inovačního centra pro SMSC, která jsou srdcem infrastruktury mobilních operátorů po celém světě.

Jsou pro tebe také připravené různé příspěvky na stravování, rozvoj, sport a podobně. Je tu mnoho benefitů, ale rádi tě nejdřív poznáme, ať víme ,co máš rád a co tě zaujme.

Další informace

Zaujala tě tato nabídka práce?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3804479   Datum zveřejnění: 6.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----