Laborant se zaměřením na LIA testy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Říká se, že pro dobře odvedenou práci v laboratoři musí být člověk nejen odborníkem, ale zejména velkým nadšencem, který je vědou zaujatý jako dítě pohádkou a vidí v ní krásu. Spatřujete ve vědě krásu? Máte již zkušenost z laboratoře? Pipetování malých objemů Vám není cizí? Pak se těším na Váš životopis!

LABORANT SE ZAMĚŘENÍM NA LIA TESTY (25 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v laboratoři
  • Pipetování malých objemů
  • Výroba LIA testů (Westernblotů)

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s prací v laboratoři a pipetováním
  • Pečlivost, svědomitost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené (po 2 letech 30 dnů)
  • Finanční prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu

  • Lokalita: jižní okraj Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "LABORANT SE ZAMĚŘENÍM NA LIA TESTY"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3804997   Datum zveřejnění: 7.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000