28 000 - 35 000 CZK

Technik elektro - fanda do strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 28000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsou stroje Váš koníček a chcete mít zaměstnání, kde se o ně budete starat? Jste manuálně zručný a technicky založený typ? Láká Vás pracovat pouze od pondělí do pátku pro úspěšného a férového zaměstnavatele v Brně v přátelském kolektivu? Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Kontrola, opravy a údržba stavebních strojů
  • Vyřizování agendy skrz zapůjčování stavebních strojů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Občasný výjezd k zákazníkovi skrz poruchu stroje

Požadujeme

  • Technické vzdělání - automechanik, autoelektrikář
  • Vyhláška 50 - velkou výhodou
  • Předchozí zkušenosti s údržbou stavebních strojů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost

Nabízíme

  • 13. plat
  • Měsíční bonusy ve výši 3.000 - 5.000 Kč
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Žádné přesčasy (a pokud výjimečně přesčas, tak adekvátně zaplacený)
  • Mimořádné odměny
  • Volné víkendy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3805162   Datum zveřejnění: 7.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 35000