50 000 - 65 000 CZK

Elektrotechnický inženýr (50-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzdě: 50000 - 65000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímají Vás nejnovější technologie a jste elektrotechnicky vzdělaný? Domluvíte se anglicky a hledáte novou výzvu? Je pro Vás lokalita okolí Kladna dostupná? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

ELEKTROTECHNICKÝ INŽENÝR (50 - 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na návrhu nových zařízení
  • Tvorba analýz dat v rámci výrobních procesů
  • Práce s automatizovanými a PLC stroji
  • Podílení se na zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Základní znalost systémů SQL
  • Zkušenosti s PLC vítány
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
  • 25 dnů dovolené + další zdravotní volno
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Práci s moderními technologiemi

  • Místo výkonu: okolí Kladna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Jiříková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3805394   Datum zveřejnění: 7.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 65000