45 000 - 60 000 CZK

Frontenďák (od 45 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 45000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenost s TypeScript, Node.js? Je pro Tebe frontend to pravé ořechové? Hledáme talentovaného a zapáleného vývojáře, který nám pomůže s vývojem webové aplikace, kterou denně využívá 400 tis. uživatelů.
Pojď do toho s námi a o své práci se rád pochlubíš i lidem kolem sebe!

Náplň práce

  • Vývoj frontendu aplikace s bezserverovými technologiemi
  • Implementace a řešení složitých problémů aplikace
  • Tvorba související dokumentace
  • Komunikace a úzká spolupráce s mezin. týmy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v IT oboru
  • Pokročilé znalosti TypeScript, Node.js, Git
  • Komunikativní angličtina podmínkou
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci s moderními technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 24 000 Kč na libovolné aktivity
  • 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3806156   Datum zveřejnění: 8.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000