Administrativní pracovník s AJ v pojišťovnictví- absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do hrdinského týmu pojistných likvidátorů ve společnosti Contin hledáme pravou ruku pro našeho hrdinu, který mu bude pomáhat při likvidaci těchto pojistných událostí. S jedním z našich hrdinů se budeš podílet na tom, aby likvidace byla co nejrychlejší, nejpřesnější a provedena ke spokojenosti všech.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S AJ V POJIŠŤOVNICTVÍ- ABSOLVENT

Náplň práce

  • Telefonická a emailová komunikace s klienty v anglickém jazyce.
  • Evidenci pojistných události prostřednictvím vlastního informačního systému.
  • Provádění nezbytných administrativních úkonů spojených s šetřením události.
  • Spolupráci s ostatními členy týmu.

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B2.
  • Vyjednávací a komunikační schopnosti.
  • Pečlivost a přesnost.
  • Proklientský přístup.

Nabízíme

  • Prohlubování odborného vzdělávání, posilování soft skills.
  • Firemní akce, akce pro rodinné příslušníky.
  • Home office, pružnou pracovní dobu.
  • Výuku angličtiny přímo ve firmě.
  • Dovolenou nad zákonný rámec.
  • Stravenky aktuálně ve výši 100 Kč/den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Nápoje a občerstvení na pracovišti.
  • Dárky k výročím, narozeninám.
  • Práci v krásných kancelářích v centru Brna.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3806278  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.