Reagujte bez životopisu

Svářeč MAG - vhodné I pro absolventy (25 - 33 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 33 000 Kč/měsíc25000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte platné státní zkoušky metodou 135 a 141? Chtěli byste pracovat v bezkonkurenční firmě v čistém, klidném a přátelském prostředí? Pak se neváhejte ozvat a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Ryze česká společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

Náplň práce

  • Svařování dle výkresové dokumentace
  • Zakládání materiálu do svařovacího přípravku
  • Kontrola, opravy a broušení svarů
  • Údržba svařovacích strojů a zařízení

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • Certifikace 135 MAG nutná, 141 TIG výhodou
  • Praxi ve svařování min.1 rok, vhodné i pro absolventy
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Motivující ohodnocení + bonusy
  • Spoustu benefitů a odměn
  • Dotované závodní stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou

  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3807295  Datum zveřejnění: 11.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 33 000 Kč/měsíc25000 - 33000