Energetik (35-45000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bruntál, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 Kč/měsíc* prémie měsíční i roční
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme samostatného zkušeného ENERGETIKA, který ovládá výrobu a dodávku tepla pro podnik. Umí vést menší kolektiv a zajistí plynulý provoz.

Náplň práce

  • Řízení úseku tepelného a plynového hospodářství společnosti
  • Kontrola a odpovědnost za správnou obsluhu a funkci technologického zařízení kotelny, za dodávku tepla, zařízení kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu
  • Zajištění obsluhy a regulace provozu předávacích stanic tepla,
nízkotlakých plynových kotelen
  • Řídí práci zámečníků

Požadujeme

  • vzdělání technického směru

Nabízíme

  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • odměna za přítomnost na pracovišti
  • sportovní a kulturní akce, bazén

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3807846  Datum zveřejnění: 11.11.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc