Chemik pro oblast údržby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, který miluje chemii a má základní praxi v oblasti chemické údržby? Láká Vás práce pro mezinárodní společnost, která má silné jméno na trhu? Neváhejte už ani chvilku! Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici CHEMIK PRO OBLAST ÚDRŽBY.

Náplň práce

  • Údržba lakovny, výměna oplachů
  • Kontrola stavu lázně PH teploty
  • Kontrola kotelen, hořáků pecí, kalibrace sond, odebírání vzorků
  • Likvidace odpadních vod přes čističku
  • Výroba demineralizované vody
  • Vedení dokumentace
  • Doplňování množství chemikálií pro provoz a sklad

Požadujeme

  • SŠ ideálně chemického směru
  • Praxi v oboru
  • Zájem o oblast chemické údržby
  • Samostatnost, vlastní iniciativu

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní firmě
  • Férovou mzdu s možností získání výkonnostních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: Hranice na Moravě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3807996  Datum zveřejnění: 11.11.2019