Elektromechanik (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru s vyhláškou? Máte zkušenosti s opravou mechanických i elektrických částí výrobních linek v automotive? Hledáte nové pracovní uplatnění, kde Vás za kvalitní práci kvalitně zaplatí? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás!

Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

  • Provádění údržby CNC zařízení
  • Opravy a seřizování strojů
  • Zajištění preventivních prohlídek
  • Vedení provozně technické dokumentace
  • Analýza chyb a jejich diagnostika

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Předchozí praxi se systémy Siemens či Fanuc
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 5
  • Uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvky na dětskou rekreaci
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3808638  Datum zveřejnění: 12.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 - 40000