Asistentka ředitele s AJ Praha-východ (33-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 33 000 - 40 000 Kč/měsíc33000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybujete se v oblasti administrativy? Jste pečlivý a komunikační člověk, který se nebojí nových výzev? Překládání dokumentů do angličtiny je pro Vás hračkou? Ovládáte MS Excel na velmi dobré úrovni?

Tak jste to právě Vy!

Strojírenská společnost s celosvětovou působností hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce

  • administrativní a organizační vedení agendy ředitele nákupu
  • organizace porad a vytváření zápisů
  • překlady dokumentů z a do angličtiny
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletou praxi v oblasti administrativy
  • anglický jazyk na velmi dobré komunikační úrovni (denní využití)
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce) podmínkou
  • komunikativnost, pečlivost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • prostor pro další osobní a profesní růst
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-Východ (20 minut autem/autobusem od metra Kobylisy)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3809435  Datum zveřejnění: 13.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 - 40 000 Kč/měsíc33000 - 40000