Samostatná účetní

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 32 000 Kč/měsíc28000 - 32000
  • Termín nástupu: 1.1.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zaměstnání v samotném centru Olomouce? Tak tady máme právě pro vás skvělou nabídku! Hledáme posilu do týmu na pozici SAMOSTANÁ ÚČETNÍ!

Na nic už déle nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • zpracovávání DPH a kontrolních hlášení
  • účtování v CZK i EUR
  • kompletní zpracovávání závěrek
  • zpracovávání statistik, výkazů

Požadujeme

  • aspoň středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v oboru
  • znalost podvojného účetnictví
  • orientaci v daňových zákonech

Nabízíme

  • stabilní, dlouhodobou spolupráci
  • příjemné pracovní prostředí v centru města
  • přátelský kolektiv
  • masáže

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3809690  Datum zveřejnění: 13.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 32 000 Kč/měsíc28000 - 32000