Technik údržby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 37 000 Kč/měsíc30000 - 37000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Poohlížíte se po nové zaměstnání? Proč se nepřidat rovnou ke špičce ve svém oboru. Máte-li technické vzdělání a zkušenost s opravou výrobních strojů, stačí jen zaslat Váš životopis. Na oplátku nabízíme férové jednání, moderní a čistou výrobu a motivující mzdu s množstvím dalších benefitů.

Náplň práce

  • Zajištění a odstranění závad na výrobních zařízeních
  • Podílení se na odstranění prostojů a výpadků
  • Preventivní servis a údržba strojů
  • Poskytnutí technické podpory
  • Spolupráce se servisy a objednávky náhradních dílů

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru (mechanik, zámečník, elektro...)
  • Zkušenosti s údržbou výrobních zařízení
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Zvýhodněné stravování v areálu
  • Benefitní systém
  • Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • Možnost zvýšení kvalifikace
  • Místo: Brno střed

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3810199  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 37 000 Kč/měsíc30000 - 37000