CNC Operátor Junior I Senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 38 000 Kč/měsíc30000 - 38000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným nebo i méně zkušeným operátorem CNC? Chcete se dále rozvíjet? Baví Vás kusová výroba a zajímavé projekty? Pokud ano neváhejte a pošlete mi prosím svůj životopis. Ráda Vám se vším pomůžu. Budu se těšit na Vaše reakce.

Náplň práce

  • Jednoduché programování a korekce dle zkušeností, vše Vás i naučíme
  • Samostatná práce na zadaných zakázkách od špičkových firem
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce na tři směny

Požadujeme

  • SOU technického nebo strojírenského zaměření
  • Alespoň základní znalost programování CNC
  • Praxe na CNC velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní prémie
  • Stravenky a závodní stravování
  • Proplácené přesčasy nad rámec zákona
  • Moderní a klimatizované pracoviště
  • Zázemí stabilní společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3810239  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 38 000 Kč/měsíc30000 - 38000