Project manager / Branch commander 55.000 – 80.000

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš mít pod svými křídly:
Vezmeš na sebe starost o vedení pobočky, řešení pracovních činností a veškeré úkoly s tím spojené. Díky tobě bude pobočka vždy reprezentativní, zásobovaná vším potřebným za nejlepší ceny.
S dodavateli navážeš dobré vztahy a pořešíš smlouvy. Čeká tě i finanční plánování, řešení rozpočtu, optimalizace nákladů a sledování výkazů finančních toků. Budou se ti ozývat i naši manažeři ze zahraničí, zaměstnanci z našich poboček i dodavatelé.
S HR se účastníš náborových procesů a budeš sledovat stavy zaměstnanců.
K ruce ti budou dva kolegové, které povedeš a s nimi podpoříš náš tým ve veškeré komunikaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabídneme:
Dostaneš se do týmu, který si stojí za svou prací a baví je. Teambuildingy se tu neplánují, protože si jdou někam sednout kdykoliv je to napadne.
Pracovní dobu si nastavíš, jak zrovna potřebuješ. Máš i týden dovolené navíc a příspěvek na stravování, který dostaneš přímo do výplaty a nemusíš se tak tahat s barevnými stravenkami.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj simulací ve VR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

V čem exceluješ:
Už pár let děláš na podobné pozici a je pro tebe výzvou řešit organizačně technické úkoly. Finance ti jsou blízké, takže plánování rozpočtu a sledování výdajů ti nedělá problémy. Prostě se v tobě snoubí technické zázemí s obchodními dovednostmi.
Víš, jak vést a rozvíjet tým a je pro tebe důležité mít spokojený tým, o kterém víš, že tě podrží, když je třeba.
Nedělá ti problém domluvit skvěle nejen česky, ale i anglicky a užíváš si cestování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3810353  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55 000 - 80 000 Kč/měsíc