Technical manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte nové možnost pro svůj osobní rozvoj a profesní růst? Láká Vás práce na pozici TECHNICAL MANAGER ve Ústeckém kraji? Hovoříte německým nebo anglickým jazykem a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Náplň práce

  • zodpovědnost za chod technických oddělení
  • manažerské vedení příslušných oddělení
  • zodpovědnost za plánování personálních kapacit
  • operativní řešení vzniklých problémů
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • min. VŠ v technickém oboru
  • komunikativní znalost NJ/AJ (nutná)
  • min. 3 let praxe na vedoucí pozici podmínkou
  • zkušenosti v oblasti automotive (nutné)
  • zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací
  • samostatnost, schopnost řešit problémy

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení s ročními bonusy
  • možnost vzdělávání a individuálního rozvoje
  • jazykové kurzy anglického nebo německého jazyka
  • 25 dní dovolené a pružnou pracovní dobu
  • zázemí mezinárodní, rostoucí výrobní společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3810566  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----