Montér elektro / elektromechanik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 24 000 - 34 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vzdělání? Chcete pracovat v jednosměnném provozu bez víkendů? Jste absolvent nebo již ostřílený elektro montér? Zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat pro férového zaměstnavatele v Brně!

Náplň práce

  • Rozvody elektroinstalace ve vyráběných produktech
  • Montáž a další práce s výrobky dle elektro dokumentace
  • Obsluha strojů potřebných k výrobě včetně jejich elektro údržby
  • Různorodá práce

Požadujeme

  • Vyhláška 50 - §5 nebo 6?
  • Elektro vzdělání
  • Technické myšlení
  • Porozumnění výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Plat odpovídající zkušenostem kandidáta:
- Absolvent 24.000 Kč
- Zkušený kandidát až 34.000 Kč
  • 5 týdnů dovolená
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3811405  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 34 000 Kč/měsíc