CNC seřizovač

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 26 000 - 33 000 Kč/měsíc26000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Uvažujete o změně? Máte zkušenost s CNC stroji a znáte program Heidenhain? Tak zašlete svůj životopis a udělejte první krok k získání nového zaměstnání.

Náplň práce

  • Seřízení obráběcích center
  • Úpravy v programu Heidenhain
  • Obsluha CNC soustruhu a CNC frézky
  • Výměna nástrojů, korekce programu, výměna obrobků...

Požadujeme

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Zkušenost s programem Heidenhain
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost práce s měřidly
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Rekreační pobyty ve vybraných lokalitách
  • Možnost karierního růstu
  • Pracoviště Olomouc (dobrá dostupnost z vlakové i autobusové stanice)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3811561  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 33 000 Kč/měsíc26000 - 33000