Reagujte bez životopisu

Operátor strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 24 000 - 30 000 Kč/měsíc24000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v příjemném a mladém kolektivu? Baví Vás práce ve výrobě a nevadí Vám práce na tři směny? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Náplň práce

  • Obsluha velmi jednoduchých strojů, práce s běžným nářadím
  • Práce se základními technickými výkresy - rádi Vás zaučíme
  • Práce v třísměnném provozu
  • Práce vhodná spíše pro muže

Požadujeme

  • Ideálně vyučení, ale stačí i zkušenost z výroby
  • Předchozí zkušenost z výrobní společnosti velkou výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Spolehlivost a manuální zručnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné navyšování platu
  • Stravenky a závodní stravování
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • Odměny za dobrou práci a při životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Cafeterie
  • Možnost firemního tarifu i pro rodinné příslušníky
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Moderní a klimatizované pracoviště

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3813572  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 30 000 Kč/měsíc24000 - 30000