CNC Operátor (13. plat)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v CNC obrábění? Chcete pracovat s moderními stroji a bez nočních směn? Pak mi pošlete svůj životopis a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Obsluha CNC frézky nebo CNC soustruhu
  • Kusová výroba
  • Korekce programu
  • Kotrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme

  • SOU strojírenského nebo technického směru
  • Praxi s obsluhou a nastavením CNC obráběcího stroje - soustruh nebo frézka
  • Znalost programu Fanuc nebo Heidenhain (korekce)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Technické myšlení a manuální zručnost

Nabízíme

  • 13. plat
  • Nové moderní stroje
  • Dotované závodní stravování
  • Smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • Možnost ubytování
  • Místo práce: Olšovec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3814195  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc25000 - 30000