Elektroinženýr pro výrobní automatizaci (až 40.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 33 000 - 40 000 Kč/měsíc33000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem nejlépe vysoké školy elektrotechnického směru? Baví Vás průmyslová výroba, výrobní automatizace a udržovat efektivní technologické postupy?

K tomu chcete používat angličtinu každý den?

Pak reagujete zasláním životopisu!

Náplň práce

  • automatizace stávajících výrobních procesů
  • příprava pracovišť a výroby pro nové projekty
  • aplikace nových technologií do výroby
  • komunikace v anglickém jazyce s dodavateli
  • spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnického vzdělání, popřípadě SŠ elektro směru s praxí
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • povědomí o průmyslové výrobě
  • znalost CAD programu
  • výhodou je znalost PLC programování, ale není podmínkou

Nabízíme

  • 13. mzdu, zajímavé bonusy během roku
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové, vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Plzeň-město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3816418  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 - 40 000 Kč/měsíc33000 - 40000