Energetik/technik (35-50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bruntál, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc* pravidelné bonusy * odměna za odpracovanou dobu * příspěvky na dopravu, stravování, kulturu a sport
  • Termín nástupu: leden 2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte zajistit provoz a dodávku tepla ve svém podniku?
Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru?
Významný evropský výrobce obalových materiálů hledá: ENERGETIKA/TECHNIKA

Náplň práce

  • odpovědnost za provoz a dodávku tepla ve společnosti
  • regulace provozu předávacích stanic tepla, nízkotlakých plynových kotelen
  • odpovědnost za provoz a obsluhu zařízení kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu
  • vede tým cca 20 zámečníků energetiky

Požadujeme

  • SŠ technického směru (strojní)
  • zkušenost s obsluhou, údržbou, opravou plynových zařízení, parních a plynových kotlů, tlakových nádob
  • znalost předpisů a norem v oblasti výroby a dodávky tepla, stlačeného vzduchu, tlakových a plynových zařízení a energetických rozvodů
  • zkušenost s vedením lidí vítána
  • znalost s programem SAP R/3
  • znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • odměna za odpracovanou dobu
  • samozřejmostí notebook, mobilní telefon

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Szopová
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis