Mistr – 1směnný provoz

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vyškov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte ukočírovat kolektiv? Máte zkušenosti se zakázkovou výrobou? A chcete pracovat jen na jednu směnu? Tak pojďte pracovat s námi!

Výrobní společnost hledá do svých řad MISTRA!

Náplň práce

  • organizace výroby a směn
  • dohled nad plněním plánu výroby
  • zodpovědnost za řízení plynulosti toku materiálu
  • spolupráce s dalšími kolegy na pracovišti – zvyšování kvality a efektivity procesů

Požadujeme

  • zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • znalost technologií svařování, broušení nebo i montáže
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • vedoucí schopnosti – budete přece řídit tým!

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • práci na jednu směnu
  • závodní stravování nebo stravenky
  • samostatnou práci, kde se můžete realizovat
  • dlouhodobou spolupráci u stabilního zaměstnavatele!

  • Místo výkonu práce: Vyškovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3818340  Datum zveřejnění: 25.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----