Manažer hotelu a restaurace

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jde nám o to, aby naši hosté zažili nezapomenutelný zážitek se špičkovým servisem a měli chuť se k nám vracet. Víte jak na to?

Do malebného vinařství přijmeme schopného člověka, který kompletně zajistí plynulý chod všech středisek. Hledáme někoho, kdo přijde s nápadem, zaslouží se o budování značky a pomůže nám se zase o kousek posunout. Máte-li předchozí zkušenosti z oblasti hotelnictví, cestovního ruchu či gastronomie, profesionální vystupování a nechybí Vám nadšení do práce, budeme rádi, když zašlete svůj profesní životopis a osobně se setkáme.

Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu všech středisek
  • Zodpovědnost za finanční výsledky
  • Vytváření pozitivní image hotelu a budování značky
  • Komunikace s dodavateli, příprava smluvních podkladů
  • Kooperace na přípravě gastronomických akcí a eventů
  • Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti z oblasti cestovního ruchu, hotelnictví, turismu nebo gastronomie
  • Předchozí praxe na vedoucí pozici v oboru výhodou
  • Orientace v základních ekonomických otázkách
  • Zkušenost s marketingem nebo propagací značky velkou výhodou
  • Samostatné uživatelské schopnosti v práci s PC – MS Office, Outlook, výhodou je znalost některého z programů: Vectron, Pohoda, Savarin, Clubspire
  • Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování
  • Znalost anglického nebo německého jazyka je vítaná

Nabízíme

  • Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
  • Roční bonus procentem ze zisku
  • Personální stravování v restauraci
  • Výjimečné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky
  • Místo: Zaječí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3818961  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----