Technolog – okr. Nymburk (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s optimalizací výrobních procesů? Vyznáte se v projektové dokumentaci? Máte alespoň základní angličtinu? Nevadí Vám směnný provoz?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

TECHNOLOG – okr. Nymburk (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Sestavování technologických postupů pro novou výrobu
  • Optimalizace procesu výroby
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Spolupráce s technologií a kvalitou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň základní znalost anglického (nebo německého) jazyka
  • Praxi na obdobné pozici (nebo absolvent s praktickými zkušenostmi při studiu)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: okres Nymburk

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3819291  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc40000 - 50000