C# velitel vojsk

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš vidět, jak funguje armáda? Co všechno musí umět správný velitel. Jak naplánovat správnou taktiku a k čemu vedou různá rozhodnutí? Pojď za námi tohle všechno plánovat a programovat.

Náplň práce

Co tě při velení čeká:
Čeká tě programování aplikace, přes kterou se ovládá dění v naší simulaci. To všechno děláme v C# a .NET a vznikne z toho kvalitní WPF aplikace. Přes tu pak ovládáme dění v simulaci, střelbu, přesun jednotek, zadání příkazů a pak řešíme vyhodnocení a sběr dat. Na všech projektech děláme ve 14denních sprintech na jejichž konci si vždycky předvedeme malé demo toho, kdo co za tu dobu zvládl.

Požadujeme

Jak si představujeme velitele:
C# je tvoje primární zbraň, nejlépe jeho poslední verzi a .NET mu zdatně sekunduje. Už alespoň 2 roky vyvíjíš WPF aplikace pomocí MVVM vzoru a máš stejnou zkušenost s SQL servery. Matematika tě vždycky podrží v nesnázích, takže znáš datové struktury, algoritmy. Vícevláknové programování pro tebe není jen vzdálený pojem, ale realita, s kterou už ses setkal. A taky se nebojíš udělat si čas od času výlet zahraničí.

Nabízíme

Velitelova odměna:
Kromě obvyklé měsíční odměny máme pro velitele ještě týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad. Taky ti přidáme do výplaty příspěvek na stravování ať si můžeš dát co chceš. A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

Další informace

Zaujala Tě tato nabídka práce?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s Tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3819661  Datum zveřejnění: 27.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 80 000 Kč/měsíc