IT support ledoborec

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš začít v IT a nevíš jak? Pojď se k nám nastartovat a začít pěkně od začátku ať získáš zkušenosti a rosteš v pořádného ledoborce, který prorazí ty nejtužší a nejzamrzlejší problémy a pak už si bude razit své vlastní cesty. Jsme nejlepší v autentizačních a platebních systémech. Staráme se o to, aby přihlašování do online aplikací bylo bezpečnější než hustodémonsky krutopřísné heslo do e-mailu. Jsme v Praze a ve Zlíně, takže se stačí vybrat, které město se ti líbí víc a přijít za námi.

Náplň práce

Postaráš se o to, aby platby mezi obchodníky a bankou běhaly, jak mají a kdyby náhodou neběhaly, tak je zase rozběhneš. Čeká tě registrace a řešení zákaznických požadavků a starost o klidný běh zákaznických systémů. Budeš testovat naše aplikace, nástroje a implementace. Tvorbě dokumentace se taky nevyhneš, protože ta ti kolikrát zachrání kůži.

Požadujeme

Jsi ochotný pracovat v nepřetržitém provozu. Fungujeme u nás na 12 hodinových směnách při krátkém a dlouhém týdnu. Nemáš problém mluvit s lidmi a řešit jejich problémy v klidu a logicky. Jsi spolehlivý, protože na tebe budeme spoléhat nejen my, ale i naši zákazníci. IT tě baví a máš vystudovanou střední nebo vysokou školu technického zaměření.

Nabízíme

Samozřejmě máme systém odměňování a bonusů a k tomu ohodnocení podle pracovního nasazení a výsledků. Můžeš u nás růst. Servis je jen začátek a jak se rozkoukáš, není problém naučit se nové věci a posunout se dál. Občerstvení a vitamínů je u nás dostatek, stejně jako zábavy k relaxaci. Jsme prostě tým, který ví, že dělá nejlepší aplikace ve svém oboru a rád si společně vyrazí na nějakou tu akci.

Další informace

Zaujala Tě tato nabídka práce?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s Tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3819670  Datum zveřejnění: 27.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----