Nástrojař (28 -33.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 33 000 Kč/měsíc28000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání a přemýšlíte, kde nastartovat svoji kariéru? Chcete mít volné víkendy? Jste manuálně zruční a orientujete se v technické dokumentaci? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Zásahy na formách ve kvalitě a čase dohodnutých s vedoucím dílny
  • Preventivní údržba na základě pracovních zakázek v pracovních postupech forem
  • Provádí stanovené výměny verzí

Požadujeme

  • Střední odborné s výučním listem v technickém směru
  • Zodpovědnost
  • Smysl pro organizaci práce
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Volné víkendy
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky

  • Lokalita: Klášterec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3820412  Datum zveřejnění: 28.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 33 000 Kč/měsíc28000 - 33000