Směnový mistr (28 - 38.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 28 000 - 38 000 Kč/měsíc28000 - 38000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Nevadí ti práce ve směnném provozu? Tak hledáme právě tebe na pozici směnového mistra do výroby.

Náplň práce

  • Vedení a zodpovědnost za chod výrobní linky
  • Řízení a motivace podřízených zaměstnanců
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Koordinace práce a dodržování provozních procesů
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru - výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Uživatelskou znalost MS Office (Outlook, PowerPoint)
  • Praxi na podobné pozici z výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Technický typ a základní znalost Zákoníku práce

Nabízíme

  • Práci v nadnárodní společnosti s možností kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie, mimořádné odměny až do výše 20% ze základní mzdy
  • Stravování na pracovišti
  • Lokalitu: okres Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3820417  Datum zveřejnění: 28.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 38 000 Kč/měsíc28000 - 38000