SW analytik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 60 000 Kč/měsíc35000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mezinárodní společnost vyvíjející bankovní zařízení, které i ty běžně využíváš, přijme do své řady nové IT nadšence. Pokud ti není spolupráce s koncovými uživateli cizí a rád vidíš výsledek své práce ihned, v tom případě jsi člověk přesně pro nás. Chceš rozšířit své znalosti a ještě u toho poznat kus světa? Neváhej a pošli CV ještě dnes!

Náplň práce

  • Analýza požadavků zákazníků
  • Zodpovědnost za fungování svěřeného SW
  • Poskytování podpory koncovým uživatelům
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Realizace vlastních myšlenek a nápadů

Požadujeme

  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Základní znalost IT infrastruktury
  • Zkušenost s podporou koncových uživatelů výhodou
  • Základní znalost Javy a SQL výhodou
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon i notebook k osobnímu užití
  • Lekce angličtiny
  • Stravenky
  • Příspěvek na MHD
  • 5 týdnů dovolené

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3820787  Datum zveřejnění: 28.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 60 000 Kč/měsíc35000 - 60000