Autoelektrikář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 45 000 Kč/měsíc30000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte nové zaměstnání? Přidejte se k jedničce ve svém oboru. Jste absolvent nebo již máte bohaté zkušenosti s opravou elektrických součástí u autobusů a nákladních vozů? Pošlete svůj životopis a udělejte první krok k získání nového zaměstnání.

Náplň práce

  • Diagnostika závad za pomoci měřících přístrojů
  • Opravy elektrických/elektronických částí nákladních vozidel nebo autobusů
  • Práce v prostředí autorizovaného servisu a s moderními technologiemi
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s opravou elektrických součástí u nákladních vozidel nebo autobusů
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost ubytování
  • 600 kč měsíčně formou poukázek
  • Zvýhodněné tankování
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní a přátelský kolektiv
  • Možnost dalšího profesního růstu a vzdělání
  • Lokalita u města Roztoky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3821805  Datum zveřejnění: 29.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc30000 - 45000