Obchodně - technický pracovník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Lipník nad Bečvou, Česko
  • Termín nástupu: 02.12.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalosti z oblasti strojírenství a zároveň jste komunikativní typ, co rád vysvětlí, zařídí a sjedná vhodné podmínky? Domluvíte se v anglickém jazyce? Je tu pro Vás jedinečná příležitost pracovat v mezinárodní strojírenské firmě na Moravě.

OBCHODNĚ - TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Náplň práce

Spolupráce se zákazníkem při sjednávání požadavků
Technická podpora, specifikace, připravování podkladů pro další zpracování
Poskytování návrhů proveditelnosti zakázky
Komunikace s interními útvary a dodavateli
Příprava nabídek
Zadání zakázky do výroby až po dodání k zákazníkovi

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření
Praxi v oblasti strojírenství či elektro
Anglický jazyk na pokročilé úrovni
Pro – zákaznický přístup
Komunikační dovednosti

Nabízíme

Zajímavou práci s využitím anglického jazyka
Být součástí vývoje nových technologií
Možnost dalšího odborného vzdělávání
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Dopravné
Příspěvky na volnočasové aktivity

Místo výkonu práce: okolí Lipníka nad Bečvou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis