Nákupčí specialista Praha s NJ a AJ (30-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000-45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se rozvíjet v oblasti nákupu ve významné výrobní společnosti? Ovládáte výborně MS Excel a jste analyticky zaměření? Máte perfektní úroveň německého a anglického jazyka?

Pak hledáme právě Vás!

Prestižní mezinárodní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

NÁKUPČÍ SPECIALISTA PRAHA s NJ a AJ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola dat v oblasti nákupu
  • tvorba analýz
  • zajištění správnosti přidělených kódů k materiálovým položkám
  • správa dat v systému

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • velmi dobrou znalost práce s MS Excel
  • zkušenosti v nákupním oddělení výrobní společnosti výhodou
  • analytické myšlení

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • výborné mzdové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • místo výkonu práce: Praha (západ)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3824037  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 45 000 Kč/měsíc40000-45000