Lakýrník - 1 směna (20-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 20 000 - 30 000 Kč/měsíc20000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z prostředí lakovny? Jste technicky zdatný a hledáte novou pracovní výzvu? Rád byste se podílel na výrobě unikátních prototypů? Pak jste právě VY tím koho hledáme!

Mezinárodní rozšiřující se společnost zabývající se zpracováním kovů, včetně povrchové úpravy, hledá nové kolegy na pozice:

LAKÝRNÍK - 1 SMĚNA (20-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Ovládání lakovacích strojů
  • Příprava stroje a drobná údržba
  • Práce a údržba stříkacích strojů s tlakových nádob
  • Práce s interním informačním systémem

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s lakováním
  • Zkušenosti z výrobní společnosti - vítány
  • Manuální zručnost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Týden dovolené navíc - tedy 25 dní
  • Podnikové stravování
  • Zázemí stabilní a rozšiřující se společnosti
  • Možnost zaučení a získání zkušeností

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Valerie Netunachina
Tel.: +420773792662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3824389  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc20000 - 30000