Reagujte bez životopisu

Automechanik nákladních vozidel

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): až 37.000 Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste šikovný automechanik a chcete pracovat na nákladních vozidlech s nejmodernější technikou ve dvou směnách (7:00-15:30 a 11:30-20:00)? Nebydlíte třeba zrovna poblíž, ale máte o práci zájem? Pošlete nám svůj životopis! Nabízíme práci i s ubytováním!

Náplň práce

  • Převzetí zakázky od přijímacího technika včetně uvedeného rozsahu práce
  • Opravy nákladních vozidel či autobusů
  • Diagnostikování mechanických závad

Požadujeme

  • Zkušenost s opravami nákladních automobilů nebo autobusů
  • Řidičský průkaz sk. C

Nabízíme

  • Moderní vzdušné prostředí s nejlepší možnou technikou
  • Stravenky (100,-/den, 60% platí zaměstnavatel)
  • Možnost výhodnějšího tankování u vybraných partnerů
  • Možnost zvýhodněného tarifu pro Vás a Vaši rodinu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění - 8000,-/rok
  • Flexipasy 600,-/měsíc
  • Možnost přivydělat si na držení pohotovosti (není povinné, ale velmi slušně zaplacené)
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce - Praha východ - blízko obce Roztoky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3824442  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 37.000 Kč