Operátor expedice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat ve skvělém týmu lidí pro zaměstnavatele, který umí dobré zaměstnance náležitě ocenit? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Chcete dostat více než ukládá zákon? Pošlete nám svůj životopis a my Vám pomůžeme tuto práci dostat!

Náplň práce

  • Balení výrobků a materiálu
  • Příprava expedice zboží - administrativní i fyzická

Požadujeme

  • Vyučení nebo SŠ vzdělání
  • Praxi z výrobní firmy
  • Zkušenost s obsluhou VZV
  • Znalost práce na PC
  • Pokud jste již pracovali se SAPem - je to velkou výhodou

Nabízíme

  • Postupné navyšování mzdy dle šikovnosti
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Volné víkendy
  • Pravidelný výplatní termín
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Další finanční bonusy-za věrnost, životní události apod.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3824495  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 27 000 Kč/měsíc