Vedoucí mzdové účtárny - Brno - venkov

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 45 000 - 60 000 Kč/měsíc60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se realizovat v oblasti účetnictví? Máte zkušenost s vedením lidí? Disponujete praxí z obdobné pozice ve výrobní společnosti?
Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY - BRNO - VENKOV (max. 60000 Kč)

Náplň práce

  • vedení mzdové agendy
  • zodpovědnost za svěřený tým 2 účetních
  • práce s pracovně právní legislativou
  • komunikace s úřady
  • kontrola zpracovaných mezd

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost pracovně právní legislativy
  • praxi na obdobné pozici min. 5 let ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • pečlivého člověka

Nabízíme

  • rozmanitou práci v nadnárodní výrobní společnosti, kde je pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Rybářová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3824676  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc60000