Elektrotechnik – Brno (30-40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání a praxi v oblasti elektrotechnických komponentů? Rádi byste se stali plnohodnotným členem týmu s možností kariérního růstu?
Potom neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Stabilní společnost působící v oblasti elektrotechnických komponentů hledá vhodného kandidáta na pozici:

ELEKTROTECHNIK – BRNO

Náplň práce

  • technická podpora pro prodejce i zákazníky
  • vytváření technických řešení dle požadavků od zákazníků
  • vyřizování reklamací či veřejných soutěží
  • kooperace s prodejci (příprava vzorků, podkladů a podílení se na prodejní strategii)
  • spolupráce na odborných školeních
  • okrajově i obchodně - prodejní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • praxi a znalosti v oblasti elektrotechnických komponentů
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • samostatnost a technické myšlení
  • ŘP sk. B
  • životopis v českém i anglickém jazyce

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení včetně bonusů
  • práci pro stabilní společnost s rodinnou atmosférou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • možnost školení v zahraničí
  • příspěvky na jazykové vzdělání i dovolenou
  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis