Asistent/ka oddělení nákupu 6h/den (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Základní informace

Hledáte práci na zkrácený úvazek? Jste komunikativní člověk zaměřený na detail? Nebojíte se komunikovat v anglickém nebo německém jazyce?

Tak jste to právě Vy!

Retailová společnost hledá do svého oddělení nákupu posilu na pozici:

ASISTENT/KA ODDĚLENÍ NÁKUPU 6h/den (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • péče o rychloobrátkové zboží (potraviny)
  • administrativní činnost spojená s chodem kanceláře
  • komunikace se zahraničními klienty (reklamace, stížnosti)
  • spolupráce s kolegy v rámci společnosti
  • zadávání dat do počítače a jejich kontrola

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost MS Excel podmínkou (kontingenční tabulky, VLOOKUP)
  • komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu (možnost pracovat na 6 hod. úvazek nebo PO-ČT)
  • příspěvek na stravování
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – Východ (15 minut od metra C – Opatov)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis