Specialista zlepšování procesů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? A využít ke své práci každý den anglický jazyk?

Tak mi zašli svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • tvoření layout pracovišť
  • navrhování zlepšovacích a efektivnějších postupů ve výrobě
  • normování výroby
  • analýza plnění plánů, pracovišť, prostojů
  • spolupráce s vedením výroby a ostatními odděleními, které se podílí na chodu výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (nejlépe strojní nebo technický obor)
  • znalost MS Excel
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • prostředí z automotive výroby výhodou
  • proaktivní přístup

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • bonusy
  • stravenky
  • prémie za odpracované roky
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • plné hrazení jazykových kurzů

Další informace

Zaujala vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Levičková
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3846846  Datum zveřejnění: 13.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.