Údržbář strojů Praha-východ (od 24.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 24 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SOU technického směru a zkušenost s údržbou výrobních strojů?

Pak hledáme právě Vás!

Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ Praha-východ (od 24.000 Kč)

Náplň práce

  • pravidelné kontroly a opravy kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů
  • nastavení jednoduchých strojů (např. brusky aj.)
  • opravy vzduchotechnik
  • vytváření kovových montážních celků (mříže, zábradlí aj.)

Požadujeme

Požadujeme:
  • SOU technického směru (mechanik-seřizovač, strojní zámečník, opravář apod.)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost hydraulických a pneumatických systémů
  • znalost ovládání obráběcích a tvářecích strojů

Nabízíme

  • měsíční bonusy
  • týdnů dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis