Technik pro zkušební prostředky (od 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ocitl jste se ve stereotypu a toužíte po rozšíření Vašich technických dovedností? Chcete pracovat v jednosměnném provozu s možností flexibilního začátku i konce pracovní doby? Jestliže se k tomu všemu dokážete domluvit i anglicky, není co řešit. :) Nenechte si utéct tuto jedinečnou pracovní nabídku!

Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového kolegu na pozici:

TECHNIK PRO ZKUŠEBNÍ PROSTŘEDKY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správné nastavení inspekčních zařízení
  • Sběr a analýza výstupních dat
  • Zavádění nových zařízení do výroby
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Těšení se z vydařené práce

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • Aktivní přístup pří řešení vzniklých problémů
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Zaměstnání u prosperující společnosti
  • Věříme, že zajímavé mzdové ohodnocení
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Výborné a vydatné obědy za super peníze
  • Naprosto přátelské pracovní prostředí a férového šéfa :)

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Žaneta Tuzarová
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis