Konstruktér jednoúčelových strojů (od 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený konstruktér mechanických částí strojů a hledáte práci, kde uplatníte své zkušenosti? Jste kreativní a hledáte příležitost pro uplatnění svých nápadů? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Prosperující strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ (od 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce mechanické části strojů
  • Komunikace se zákazníky (zakázková výroba)
  • Zodpovědnost za úplnost konstrukční části strojů
  • Spolupráce s projektovým týmem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti s konstrukcí strojů
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • Odměny za odvedenou práci
  • Pružnou pracovní dobu
  • 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování a jazykové kurzy
  • Místo výkonu: 10 min z Prahy - Černošice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Trefilová
Tel.: +420775787076
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis